KURALLAR

Kombine bilet sahipleri konser alanına 14 – 16 Eylül 2018 tarihlerinde saat 10:00 – 23:00 Aralığında, Kamp + Kombine bilet sahipleri 13 Eylül Saat 14:00′ dan 23:00’a kadar, 14 – 16 Eylül 2018 tarihlerinde saat 10:00 – 23:00 Aralığında alana giriş yapabileceklerdir. Konserlerin sona ermesinin ardından kombine bilet sahibi katılımcıların alanda kalmaları yasaktır.

Festival alanına girecek 7 yaşından büyük hearkes bilete tâbidir. 15 yaş altı bilet sahiplerine, bilet sahibi ebeveynlerinin refakat etmesi gerekmektedir.

Festival her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır. Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurmaları gerekmektedir. Organizatör ve/veya resmi bilet distribütörü katılımcıdan kimliğini ya da yaşını doğrulamak amacıyla ibraz etmesini isteyebilir.

Festival biletleriyle alana gelen ya da alandaki bilet satış noktasından bilet satın alan katılımcıları aldıkları biletin sınıfına ve 18 yaş sınırına göre bileklik takılır.

Festival alanında herkesin ihtiyacını karşılayacak çeşitlikte denetlenen yemek stantları olacaktır. Festival dışındaki seyyar satıcılardan zehirlenme olasılığını düşünerek yiyecek alınmamasını tavsiye ederiz. Festival alanı içerisinde belirtilen özel alan içerisinde hertürlü içecek satışları olacaktır. Tüm yiyecek ve içecek fiyatları önceden açıklanacaktır. Festival alanında 18 yaşından küçüklere kanununen yasak herhangi bir içecek satışı kesinlikle yapılmayacaktır. 18 yaşından büyük katılımcılarımıza, 18 yaşından küçükler adına kanunen yasak içecek almanın ve ya ikram etmenin de suç olduğunu hatırlatmak isteriz.

Festival alanına dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek alınmayacaktır. Festival alanında yiyecek ve içecek satışı yapılacaktır. Festival alanında herkesin ihtiyacını karşılayacak çeşitlikte, denetlenen yemek stantları olacaktır.

Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, içecekler, cam, plastik şişe, teneke, kamp ocağı, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne (parfüm, böcek ilacı vb.), silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır. Ayrıca yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayabilir. Selfie ve GoPro çubukları da yasaktır.

Festival süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Seyirci, sanatçı yönetimi uygun gördüğü takdirde görsel-işitsel kayıt cihazlarına el konabileceğini kabul eder.

Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemeniz tavsiye olunur.

Basın ve Organizatör tarafından festival boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.

Festival biletini satın alanlar, festival konserlerinin görüntü ve/veya ses kaydından alıntı yapamaz, bu konserlerin ve sanatçıların görüntülerini içeren görsel ve/veya işitsel kayıtları kaydedemez, ses ve görüntü taşıyıcılara ve/veya fonogramlara kayıt ederek çoğaltamaz ve yayımlayamaz ve umuma dağıtamaz, TV kanallarında, internet mecrasında ve GSM operatörleri kanalıyla yayınlanamaz.

Festival alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve festival güvenliğinin sorumluluğu ve yetkisi yoktur.

Araba, motosiklet, römork, karavan vb. araçların kamp alanına alınmasına izin verilmemektedir. Otopark alanı etkinlik web-sitesinde belirtilmektedir.

Kaybolan ve bulunan eşyalar festival prodüksiyon ofisine bırakılır ve her günün sonunda bulunan eşyalar en yakın polis karakoluna tutanakla teslim edilir. Yanınızda kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı getirmemenizi bir kere daha öneririz.

Festival alanında ateş yakmak kesinlikle yasaktır.

Festival alanının krokisinde görebileceğiniz noktada 24 saat hizmet verecek ilk yardım çadırı ve ambulans hazır bulunacaktır.

Kamp alanı ve çevresinde satış yapmak, broşür dağıtımı vb. promosyon aktiviteleri yapmak ve katılımcılara sampling yaptırmak kesinlikle yasaktır.

Kamp alanında organizatörün onayı dışında herhangi bir ticari faaliyet yasaktır. Kamp alanı dışında konaklama yapmak kesinlikle yasaktır.

Kamp alanında çadır kurulumları esnasında görevli personel çadır ölçüleri ve kişi sayısını göz önüne alarak gereksiz alan kullanımlarına izin vermeyecektir.

Kamp bileti alan 15 yaş altı bilet sahiplerine kamp bileti sahibi ebeveynlerinin refakat etmesi gerekmektedir.

Festival biletlerinin iade edilmesi veya festival biletlerinde değişiklik yapılması mümkün değildir. Festival biletinin kaybolması veya çalınması, alıcı sorumluluğundadır.

Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.

Kamp alanının 17 Eylül 2017 Pazartesi günü saat 13:00′ e kadar terk edilmesi gerekmektedir. Kombine bilet sahiplerinin kamp alanına girmesi kesinlikle yasaktır.

Kamp + Kombine Bilet sahiplerinin kamp alanında konaklayacağı noktalara kamp görevlileri karar verecektir. Çadırınız kurulduktan sonra yerini ezberlemeniz faydalı olacaktır.

Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz. Buna ek olarak, organizatörün izni olmadan festival alanında herhangi bir ticari veya tanıtım faaliyeti yürütmek kesinlikle yasaktır.

Bu bileklik, katılımcının festival alanına girip çıkmasını sağlamaktadır. Koparılan ve çıkartılan bilekliklerin tekrar takılamadığını, bileklik olmaksızın alana giriş yapamayacağınızı, alanda bilekliği olmadığı tespit edilen katılımcıların dışarı çıkartılacağını hatırlatırız.

Bilekliğinizi çıkartmanız durumunda yeniden bilet satın almak zorunda kalacağınızı da lütfen unutmayınız.

Tüm GSM operatörleri alanda mobil baz istasyonları kurarak altyapılarını güçlendireceklerdir. Bu durum telefonların sorunsuz çalışacağı anlamına gelmemektedir. Telefonların çekmemesi durumunda GSM operatörünüzle görüşebilirsiniz.

SPONSORLAR

Mudanya Belediyesi